اخبار

ورود دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در معیت دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری به شهرستان زابل

ورود دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در معیت دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری به شهرستان زابل
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، جناب آقای دکتر ربیعی مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در معیت جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و هیئت همراه وارد شهرستان زابل شدند و مورد استقبال مهندس هاشمی استاندار، جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و دیگر مسئولین استانی قرار گرفتند.
دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و هیئت همراه در این سفر پس از حضور بر مزار شهدای زابل، از طرح‌های مهم و زیر بنایی منطقه سیستان بازدید می‌کنند.
مسئله بحران ریز گردها و ضرورت تثبیت و ماندگاری مردم در منطقه و ایجاد منطقه آزاد تجاری سیستان ازجمله مسائل مهمی است که در این سفر موردتوجه و پیگیری قرار خواهند گرفت.
بازدید از پایانه مرزی میلک، پروژه‌های در دست اجرای منطقه ازجمله پروژه 46 هزار هکتاری انتقال آب به مزارع کشاورزی منطقه سیستان به‌وسیله لوله، بررسی مسائل زیست‌محیطی، و کلنگ زنی کارخانه لاستیک‌سازی زابل و سرکشی به برخی دیگر از طرح‌ها در این منطقه نیز از برنامه‌های مهم سفر معاون رئیس‌جمهوری و هیئت همراه است.
مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه این سفر با اشاره به اجرای طرح‌های بزرگ زیربنایی در این استان اظهار داشت: پروژه بزرگ انتقال آب با لوله به 46 هزار هکتار از اراضی سیستان که اعتبار مصوب و تخصیص‌یافته به آن سه برابر اعتبارات تملک دارایی استان است می‌تواند نقش مؤثری در تحول این منطقه داشته باشد و این طرح به‌عنوان یکی از طرح‌های بزرگ کشور با جدیت در حال پیگیری و اجرا است.
مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سفر معاون اول رییس جمهوری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه را مثبت و اثربخش توصیف کرد و گفت: امیدواریم با اهتمام ویژه مقام معظم رهبری به سیستان و تلاش‌های دولتمردان دولت تدبیر و امید، به‌زودی شاهد رشد، شکوفایی و توسعه همه‌جانبه منطقه باشیم. 
۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید