اخبار

جشن اولین سالگرد تاسیس انجمن افسردگان گمنام زاهدان با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برگزار شد

جشن اولین سالگرد تاسیس انجمن افسردگان گمنام زاهدان با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، جشن اولین سالگرد تاسیس انجمن افسردگان گمنام زاهدان با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در محل سالن همایشهای این اداره کل برگزار شد.
این جشن با حضور بیماران خاص و با همت اعضای این انجمن و مدیریت اجتماعی این اداره کل برگزار شد و در خلال برنامه ها اعضاء پشت تریبون حاضر شده به بیان تجربیات خود میپرداختند.
انجمن افسردگان گمنام متشکل از افرادی است که می خواهند زندگی خود را تغییردهند. افسردگان گمنام از مردان وزنانی تشکیل شده که دچار بیماری افسردگی هستند و با تشکیل گروه و درمیان گذاشتن تجربیات افسردگی خود بر انند تا از طریق قدم های دوازده گانه افسردگان گمنام بهبودی یابند. 
هدف بنیادی و اصلی انجمن نشان دادن این نکته است که امکان بهبودی بیماری افسردگی وجود دارد.
در این انجمن افراد معنی واقعی زندگی را دوباره کشف خواهند کرد. دوستان جدیدی پیدا کرده و یاد می گیرند چطور اجتماعی تر شده، چطور شاد باشند و چطور مجدداً یک زندگی رضایتبخش  و سالم داشته باشند. 
ماحصل و نتیجه همه رویدادها و اعمال فوق آن است که احساسات مثبت و خوبی را که درگذشته هرگز برایشان قابل تصور نبوده ، تجربه خواهند کرد.
۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید