اخبار

برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر ایرانشهر به مناسبت هفته تعاون

برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر ایرانشهر به مناسبت هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته تعاون، جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر و نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات شرکت تعاونی‌ها در قلعه ناصری شهرستان ایرانشهر با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابطحی امام‌جمعه معزز ایرانشهر، داوودی معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از مسئولین برگزار گردید.
امام‌جمعه ایرانشهر با تأکید بر توسعه شرکت‌های تعاونی و فراهم کردن زمینه اشتغال و تبریک هفته تعاون، مردم و مسئولین را به همدلی و همفکری فراخواند.
در ادامه سلامی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ایرانشهر بابیان گزارشی در مورد تعاونی‌های فعال این شهرستان گفت: از مجموع شرکت تعاونی‌ها فقط تعداد اندکی مشغول به کار و فعالیت می‌باشند و امیدواریم با توافق اخیر برجام و همچنین با تلاش مردم و مسئولین شرکت تعاونی‌های ورشکست شده دوباره به چرخه تولید بازگــردند.
نبی بخش داوودی فرماندار ایرانشهر نیز در این نشست با تبریک هفته تعاون به نقش تعاونی‌ها در چرخه اقتصاد کشور اشاره کرد و اظهار داشت: تعاونی‌ها نقش بسزایی در توسعه تولید و اشتغال و عمران دارند.
وی با تأکید بر تقویت بیشتر بخش تعاون افزود: شهرستان ایرانشهر دارای ظرفیت‌های خوبی در بخش‌های مختلف به‌ویژه کشاورزی و معدنی است که باید از این استعدادها به‌خوبی استفاده کرد.
در پایان برگزاری این جشنواره از تعاونی‌های برتر ایرانشهر تجلیل بعمل آمد.
۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید