اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و هیئت همراه با خانواده معزز شهدا

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و هیئت همراه با خانواده معزز شهدا
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه رئیس بنیاد شهید زاهدان، جمعی از مدیران شورای هماهنگی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و کارکنان با خانواده معزز شهدا دیدار کردند.
جهاندیده و هیئت همراه با حضور در منزل شهید علی‌اکبر سنگبری ضمن تجلیل از مقام شامخ این شهید بزرگوار با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان حضور در میان خانواده شهدا را وظیفه تک تک مسئولان دانست و اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا انجام ‌وظیفه نسبت به شهدا و ادای دین به صبر و مجاهدت‌های خانواده شهدا است.
شهید علی‌اکبر سنگبری در سال 1319 در شهرستان زابل متولد شد. این شهید بزرگوار در ارتش کارشناس و مهندس مواد منفجره بود که با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه‌های حق علیه باطل شتافت و از لشکر 88 زاهدان به منطقه جنگی خرمشهر و آبادان اعزام شد و سرانجام در 31 تیرماه سال 1367 در عملیات مرصاد در منطقه سومار به دعوت حق لبیک گفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید