اخبار

غبارروبی مزار شهدا توسط مدیران و تعاونگران استان به مناسبت هفته تعاون

غبارروبی مزار شهدا توسط مدیران و تعاونگران استان به مناسبت هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته تعاون مراسم معنوی غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران شورای هماهنگی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، رئیس بنیاد شهید زاهدان و جمعی از تعاونگران استان برگزار شد.
در این مراسم شرکت‌کنندگان ضمن قرائت فاتحه و تقدیم شاخه گل، به مقام شامخ شهدا ادای احترام نموده و با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید بیعت نمودند.
جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم اظهار داشت: هدف ما از شرکت در این مراسم تجدید میثاق و بیعت با شهدا است و شهدا همواره در جایگاهی قرار دارند که بزرگان اسلام و نظام ما همیشه در مقام خضوع از آن‌ها یادکرده‌اند.
وی افزود:زمان همه‌چیز را کهنه می‌کند به‌جز خون شهیدان و در مکتب توحید ارزش هر کاری به آن است که برای رضای خدا انجام شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: ارزش شهادت بالاترین ارزش‌ها است و امیدواریم در هر مقام و منصبی که هستیم همواره ادامه‌دهنده مسیر راه شهدا باشیم .
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان گفت: باید به‌گونه‌ای باشیم که علاوه بر ارائه خدمات به جامعه هدف شرمسار شهدا نباشیم، چون آن‌ها همیشه ناظر بر اعمال ما هستند.
۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید