اخبار

دیدار فرماندار قصرقند از غرفه اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

دیدار فرماندار قصرقند از غرفه اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان قصرقند با مشارکت دستگاه‌های اجرایی به‌پاس قدردانی از شهدای دولت به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر و همچنین به‌منظور تبیین سیاست‌های کلان و معرفی دستاوردها و اقدامات دولت، توسط ستاد گرامیداشت هفته دولت این شهرستان برگزار شد.
این نمایشگاه در سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی با شعار دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم با حضور خانم ریگی فرماندار و مسئولین دستگاه‌های اجرایی افتتاح گردید.
فرماندار قصرقند در دیدار از غرفه اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های کارکنان این اداره و همچنین متصدیان برگزاری نمایشگاه، بر شکوفایی حوزه تعاون و بازدید از واحدهای کارگری در جهت کاهش حوادث ناشی از کار تأکید کرد.
 امیـری سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی قصرقند با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به بیان عملکرد یک‌ساله این  اداره پرداخت و افزود: ما خدمت‌گزار مردم هستیم و دولتی موفق خواهد بود که دارای پشتوانه مردمی باشد و همچنین سربلندی و موفقیت از آنِ ملتی خواهد بود که دارای دولتی توانا و مقتدر باشد.
۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید