اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان: جایگاه مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی می‌تواند توسعه اقتصادی را به دنبال داشته باشد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان: جایگاه مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی می‌تواند توسعه اقتصادی را به دنبال داشته باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: نقش و جایگاه مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند توسعه اقتصادی را به دنبال داشته باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: نقش و جایگاه مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند توسعه اقتصادی را به دنبال داشته باشد.

جهاندیده در ارتباط با مسئولیت بسیج کارگری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: با عنایت به اینکه در دهه‌ی پیشرفت و عدالت قرار داریم، اقتصاد مقاومتی به‌عنوان شاه‌بیت مقابله با بحران‌های اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری در این دهه مطرح‌شده است.

وی بابیان اینکه بسیج کارگری می‌تواند با اشاعه این تفکر ناب، زمینه‌ساز ارتقاء بهره‌وری و توسعه اشتغال پایدار و تثبیت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از صنعتی، تولیدی، کشاورزی و...داشته باشد، افزود: بی‌تردید بسیج کارگری با توجه به وسعت دیدی که دارد می‌تواند نقش مؤثری در این راستا ایفا نماید. با توجه به اینکه اصولاً نیروی کار، سرمایه یک واحد تولیدی و صنعتی است و چنانچه تفکر بسیجی در آن ظهور و بروز پیدا کند، بی‌تردید ضمن این‌که به بهره‌وری و تولید بیشتر، کمک شده است، بر ثبات سرمایه گزاری نیز کمک می‌شود که درنهایت می‌تواند کشور را با توجه به طرح موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری معظم انقلاب در برابر کوران بحران‌ها اقتصادی محفوظ بدارد.

جهاندیده در ارتباط با نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: وقتی موضوع اقتصاد مقاومتی به‌عنوان یک هدف تبیین می‌شود و آثار و برکات آن نیز ظهور و بروز پیدا می‌کند، قطعاً مردم نیز همراه و همگام خواهند بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به سایه تحریم‌های خصمانه‌ی دشمنان نظام و انقلاب در طی چند سال گذشته بر مردم کشور، افزود: اگر تحمل و پایمردی مردم عزیز نبود، قطعاً امروز به این سطح از پیشرفت در تمامی عرصه‌های علمی نرسیده بودیم و لذا می‌بینیم که نقش مردم در این جهت چگونه زمینه‌ساز توسعه ایران اسلامی‌شده است. نقشی که برگرفته از دیدگاه‌های اعتقادی مردم کشور ماست.

وی ادامه داد: نقش و جایگاه مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند توسعه اقتصادی را به دنبال داشته باشد که در حوزه کاری ما توسعه اشتغال پایدار، توسعه واحدهای تولیدی، صنعتی و رونق اقتصادی خواهد بود.

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید