اخبار

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از پروژه مسکن شهدای هفتم تیر فرهنگیان در زاهدان

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از پروژه مسکن شهدای هفتم تیر فرهنگیان در زاهدان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، مهندس مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در راس هیاتی از پروژه 400 واحدی مسکن شهدای هفتم تیر فرهنگیان و پروژه 71 واحدی مسکن فرهنگیان زاهدان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، مهندس مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در راس هیاتی از پروژه 400 واحدی مسکن  شهدای هفتم تیر فرهنگیان و پروژه 71 واحدی مسکن فرهنگیان زاهدان بازدید بعمل آوردند.

مهندس جهاندیده در بازدید از این پروژه ها با اعلام حمایت از تعاونی ها در راستای ایجاد مسکن اظهار داشت: رضایت مندی اعضاء تعاونی نتیجه فعالیت صادقانه و کار اصولی مدیران پروژه است و امید است با رعایت اصول فنی و ایمنی شاهد پیشرفت اساسی در این نوع پروژه ها باشیم.

وی با اعلام رضایت از فعالیت مدیران پروژه در زمینه توجه به اصول ایمنی، گفت: نصب تابلوها و علائم ایمنی میتواند در سلامت نیروهای کارگری بسیار مفید باشد و با توجه ویژه به رعایت اصول ایمنی مدیران پروژه می توانند تا حدود زیادی از بروز حوادث ناشی از کار جلوگیری کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: تمام تلاش مدیران باید بر این استوار باشد که در حد ایده آل یک شرکت تعاونی، اقدامات قابل قبولی داشته باشند و نسبت به رضایت مندی اعضاء و رعایت استانداردها حرکت کنند.

 در ادامه محمد کیخا مدیر عامل تعاونی مسکن شهدای هفتم تیر فرهنگیان با تشریح پیشرفت فیزیکی پرو‍ژه و اعلام خبر واگذاری 120 واحد مسکونی به اعضاء در 21 فروردین ماه سال 1394، گفت: این پروژه در سال 1390 کلنگ زنی شده و تاکنون بدون دریافت وام بانکی و با مشارکت اعضاء توانسته است به این مرحله برسد.

وی با اشاره به اینکه، درصورت تامین منابع مالی پروژه مسکن فرهنگیان واقع در بلوار امیرکبیر این تعاونی آمادگی دارد در شهریورماه سال 1394 واحدهای ساخته شده را به اعضاء تعاونی تحویل نماید افزود: این پروژه با زیربنای 11640 متر مربع که شامل 60 واحد مسکونی و 11 واحد تجاری می باشد.

کیخا همچنین از مشکل لوله کشی آب و واگذاری انشعاب های برق به عنوان مهمترین مشکلات پروژه مذکور یاد کرد و خواستار همکاری مسئولین برای حل آنها شد. 

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید