اخبار

نشست هم اندیشی تشکلات کارگری استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان

نشست هم اندیشی تشکلات کارگری استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان، اولین نشست هم اندیشی تشکلات کارگری استان با حضور مهندس جهاندیده، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، محمدرضا رخشانی مقدم مدیرکل تامین اجتماعی استان، دکتر اباذری مدیر درمان تامین اجتماعی و نمایندگان تشکلهای کارگری در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان، اولین نشست هم اندیشی تشکلات كارگری استان با حضور مهندس جهاندیده، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، محمدرضا رخشانی مقدم مدیرکل تامین اجتماعی استان، دکتر اباذری مدیر درمان تامین اجتماعی و نمایندگان تشکلهای کارگری در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید.

مهندس جهاندیده، در این نشست با تاکید بر تداوم برگزاری چنین نشست هایی اظهار داشت: از دیرباز و در هر زمان که صحبت از کار به میان می آمد دو وجه بارز آن یعنی نیروی انسانی و منابع مالی مورد توجه قرار داشته است .

وی با بیان اینکه، در زنجیره ارزش، فرایند کار نیروی انسانی به عنوان حلقه محوری و اصلی به شمار می رود، گفت: با توجه به رشد فزاینده علوم مدیریتی در زمینه های تولیدی و صنعتی این موضوع اثبات گشته و بدون در نظر گرفتن وجه انسانی به نتیجه نهایی و دلخواه خود نخواهد رسید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: امروزه با نگاهی به مراحل تمدن بشری مشخص می شود که نقش نیروی انسانی از نیروی کار ساده به سرمایه انسانی تکامل یافته است.

وی با اشاره به اینکه در عصر حاضر تزریق منابع مالی به عنوان فاکتور اصلی توسعه به شمار نمی رود،، گفت: تحولات و بهره وری نیروی انسانی با رشد خود سبب ارتقاء سازمانها و واحدها و به تبع آن نظام های اقتصادی می شود.

همچنین در این نشست نمایندگان تشکلهای کارگری به بیان نقطه نظرات و مشکلات موجود پرداختند که آقای رخشانی مقدم مدیرکل تامین اجتماعی استان و دکتر اباذری مدیر درمان تامین اجتماعی پاسخگوی دغدغه های مطرح شده از سوی آنان بودند.

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید