اخبار

دومین جلسه کمیته کارگری ستاد دهه فجر با حضور رئیس ستاد دهه فجر استان برگزارشد

دومین جلسه کمیته کارگری ستاد دهه فجر با حضور رئیس ستاد دهه فجر استان برگزارشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلو چستان دومین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان با حضور حجه الاسلام و المسلمین دانشی ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان، نمایندگان واحدهای کارگری وادارات و سازمانهای وابسته به وزارت متبوع در استان بر گزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلو چستان  دومین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان با حضور حجه الاسلام و المسلمین دانشی ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان، نمایندگان واحدهای کارگری وادارات و سازمانهای وابسته به وزارت متبوع در استان بر گزار گردید .      

در ابتدای این جلسه جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت : پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه الهی بود که با رهبری امامی عادل از سلاله پاک  رسول اکرم (ص) به پیروزی رسید. وی در ادامه افزود پیروزی انقلاب ما به برکت رهبری و خون شهدا  و اتحاد مردم صورت گرفت بنابراین ما باید برای پاسداشت و نکوداشت هرچه بهتر این ایام تلاش کنیم و یکی از رویکردهای ما در این ایام حضور جامعه هدف در تمامی جشنها و مراسمهای دهه فجر است. ایشان در ادامه آمادگی کامل برای انجام  مراسمها در این ایام را اعلام کردند و گفتند: یکی از خصوصیات بارز برنامه های کمیته کارگری مردمی و خودجوش بودن است.

در ادامه این جلسه حجه الاسلام و المسلمین دانشی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان گفت: انقلاب ما اعجاز قرن و تاریخ است و ما تنها انقلابی هستیم که می توانیم سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب مردمی مان را جشن بگیریم و در این سالها کشورهای غربی از جمله بارها قصد تجاوز و براندازی پایه های این انقلاب مردمی را داشتند که با حضور مردم و داشتن رهبری فرزانه نتوانستند خللی در این انقلاب ایجاد کنند و امروز نام جمهوری اسلامی ایران بر تارک جهان می درخشد  پس باید برای شناساندن این انقلاب به جهانیان با تمام وجود حرکت کنیم و چه خوب است که در این راه نیز از یکدیگر سبقت بگیریم. در ادامه ایشان  به تشریح برنامه های مصوب اولین جلسه کمیته کارگری پرداخت وسایر اعضاء نیز در خصوص برنامه های پیشنهادی تبادل نظر نمودند ومقرر گردید برنامه های مصوب تمام وکمال اجراء واعضاء کمیته نیز جهت اجرای برنامه ها همکاری نزدیک وپشتیبانی مادی ومعنوی داشته باشند .  

                                                           

۲۹ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید