اخبار

اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه مبارک فجر برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه مبارک فجر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان با حضور نمایندگان واحدهای کارگری وادارات و سازمانهای وابسته به وزارت متبوع در استان بر گزار گردید . در ابتدای این جلسه جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت : کارگران قشری زحمتکش ومولد جامعه بوده که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفاء نموده اند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان  اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان با حضور نمایندگان واحدهای کارگری وادارات و سازمانهای وابسته به وزارت متبوع در استان بر گزار گردید .      

در ابتدای این جلسه جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت : کارگران قشری زحمتکش ومولد جامعه بوده که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفاء نموده اند .                                                        

                                   

وی افزود : ما در دهه چهارم انقلاب هستیم ودشمنان نظام وانقلاب در صددند یاس ونا امیدی را با انواع تحریم  ها وفشارهای خارجی به مردم عزیز ما تحمیل کنند  اما مردم هوشیار این نظام مقدس با تبعیت از فرامین ولایت فقیه وسفارشات معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه هستند و در سالی که مزین است به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ، از آرمانهای امام ورهبری دفاع خواهند کرد  واین خود الگوی کامل برای کشور های منطقه وفراتر از آن حتی کشور های غربی شده است ،لذا باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا برنامه های متنوع وبا محتوی وکیفیت بالا برای جامعه هدفمان  داشته باشیم.

 در ادامه این جلسه سید مهدی امیرجهانشاهی مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت:  این انقلاب که ثمره خون شهیدان والامقام است باید نسل به نسل  خصوصا به جوانان نسل سومی این انقلاب  انتقال داده شود وتداوم داشته باشد واین میسر نمی شود مگر با همدلی وهمراهی مردم وخدمتگذاران . ایشان در ادامه به تشریح برنامه های پیشنهادی کمیته کارگری پرداخت وسایر اعضاء نیز در خصوص برنامه های پیشنهادی تبادل نظر نمودند ومقرر گردید برنامه های مصوب تمام وکمال اجراء واعضاء کمیته نیز جهت اجرای برنامه ها همکاری نزدیک وپشتیبانی مادی ومعنوی داشته باشند .  

۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید