اخبار

برگزاری کارگاه ترویجی و آموزشی ویژه تعاونی های سهام عدالت استان

برگزاری کارگاه ترویجی و آموزشی ویژه تعاونی های سهام عدالت استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان کارگاه ترویجی و آموزشی ویژه تعاونیهای سهام عدالت به منظور سرمایه گذاری در استان در محل این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان کارگاه ترویجی و آموزشی ویژه تعاونیهای سهام عدالت به منظور سرمایه گذاری در استان  در محل این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه جهاندیده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برگزاری این کارگاه به بیان سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای این اصل مهم پرداخت و گفت هدف اصلی دولتمردان از تشکیل تعاونی های سهام عدالت شتـاب بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور مبتنی بر عدالت اجتماعی و همچنیـن  فقر زدایی وگسترش مالکیت از دولت به سطح عموم مردم به منظور تامین عدالت اجتماعی وگسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی می باشد . ایشان رسیدن به شکوفایی مطلوب علی رغم فعالیتهای خوب شرکتهای تعاونی سهام عدالت ، اتخاذ تمهیدات لازم به منظور رسیدن به وضعیت مطلوب با محوریت سرمایه گذاری واشتغال را  خواستار شد . وی به 7 برنامه تحول درخصوص بخش تعاون اشاره نمودوگفت باید اهتمام جدی داشته باشیم تا مجامع عمومی و عادی شرکتهای تعاونی مبنی بر طرح وتصویب عملکرد ، انتخابات واساسنامه جدید وسایر دستورالعملها بطور عاجل برگزار گردد . ایشان ابراز داشتند به منظور آشنایی مدیران تعاونیهای سهام عدالت یک دوره آموزشی با عنوان آشنایی با بازار  بورس به زودی برگزار می شود .

۱۵ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید