اخبار

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی تعاونگران استان درنهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان در سال 1393

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اولین جلسه هم اندیشی تعاونگران استان در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اولین جلسه هم اندیشی تعاونگران استان  در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه عبدالجلیل شهنوازی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک هفته دولت و یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر به بیان مطالبی در خصوص برگزاری هرچه با شکوهتر این هفته پرداخت و گفتند: در جهان اکثرشرکتهایی موفق و قادر به حیات هستند که به صورت تعاونی اداره می شوند و امید است با همکاری نهادها و ارگانهای دولتی و روان سازی فعالیتهای تعاونیها در سطح استان این مهم به حقیقت برسد.و ایشان با تاکید بر اینکه سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور باید 25% باشد از اعضای شرکت کننده در این جلسه خواست تا چگونگی تأسیس و فعالیتهای این نهاد را بصورت چشمگیر و روشن در این هفته برای عموم تبیین نمایند.

در ادامه این جلسه طاهری دبیر اتاق تعاون استان گفت: وجود بخش تعاون در هر کشوری جزء اصلی اقتصاد آن کشور محسوب می شود ولی در ایران با وجود تاکید مقام معظم رهبری به این بخش بازهم شاهد پیشرفت چشمگیری در این بخش نمی باشیم. وی به بیان مشکلاتی که در راه پیشرفت تعاونی ها وجود دارد پرداخت.

در ادامه هریک از اعضای شرکت کننده در این جلسه به بیان نقطه نظراتی در این خصوص پرداختند که پس از بررسی برنامه های پیشنهادی این هفته به تائید اعضاء رسید.

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید