اخبار

برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان در بخشهای کشاورزی ،صنعت وخدمات برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان در بخشهای  کشاورزی ،صنعت وخدمات برگزار شد .

در این مراسم که با حضور معاون استاندار و مدیران دستگاه های اجرائی و جامعه کارگری وکارفرمائی استان برگزار شد مهندس مالکی معاون برنامه ریزی اشتغال استانداری به بررسی راههای کارآفرینی و مشکلات موجود بر سر راه کارآفرینی در سه بخش صنعت ، کشاورزی و خدمات در استان اشاره کرد و گفت : با توجه به ظرفیتهای موجود و جمعیت استان که تمام پتانسیلهای لازم برای کارآفرینی است باید زمینه ای ایجاد کنیم تا مسیر کارآفرینان برای تولید ثروت و ایده های کارآفرینی هموار شود.

در ادامه این جلسه جناب آقای شهنوازی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به مباحث مرتبط با داوری نهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان و روند انتخاب کارآفرینان برتر در سطح استان اشاره و ابراز داشت کارآفرینی یعنی تولید کار با شرایط ویژه ازجمله نوآوری و آینده نگری و بسیج منابع لذا اگر معتقدیم که کارآفرینان موتور محرک یک جامعه هستند می توانند در توسعه اشتغال و تولید ثروت نقش آفرین باشند باید موانع مرتبط با رشد و شکوفایی آنها خاصه ایشان برطرف شود.

در ادامه این جلسه نمایندگانی از سه بخش صنعت ، کشاورزی و خدمات به پاره ای از مشکلات و راه حل این مشکلات در بخش خود پرداختند .

در پایان این جلسه از 9 نفر کارآفرین برتر استانی در سه بخش کشاورزی،صنعت وخدمات تجلیل بعمل آمد.

۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید