اخبار

در آستانه دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی مشاغل سخت و زیان آور با حضور مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در زاهدان برگزار شد .

در آستانه دهه مبارک فجر  کارگاه آموزشی مشاغل سخت و زیان آور با حضور مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در زاهدان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان در آستانه دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی مشاغل سخت و زیان آور با حضور مدیر کل بازرسی کار در زاهدان برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان در آستانه دهه مبارک فجر  کارگاه آموزشی مشاغل سخت و زیان آور با حضور مدیر کل بازرسی کار در زاهدان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عبدالجلیل شهنوازی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن ابراز خرسندی از حضور بازرسان کار و مدیر کل بازرسی کار  وزارت متبوع در این کارگاه آموزشی با معرفی پتانسیل های موجود در استان گفت : با وجود ظرفیت هایی  از قبیل وجود بنادر آزاد و مناطق حاصل خیز کشاورزی در جنوب استان و نیروی کارجوان و متخصص در استان  ، لازم است که ما از این ظرفیت ها استفاده کنیم. ایشان در ادامه افزود ند با وجود 13 شهرک صنعتی و15 ناحیه صنعتی میزان کارگاه های موجود در سطح استان  19 درصد در بخش صنعت ،29 درصد در بخش کشاورزی، 4 درصد در بخش معدن ، 3 درصد در بخش نفت وگاز و 35درصد در بخش خدمات می باشد.که با توجه به ظرفیت های موجود  هنوز جای کار دارد تا به اهداف عالیه وزارت متبوع برسیم.ایشان در ادامه به عملکرد بازرسی کار در طی سالجاری پرداختند و خواستار حمایت لازم  از بازرسان کار در سطح استان  شد .

در ادامه محمد اصابتی مدیر کل بازرسی کار وزارت متبوع با ابراز خرسندی از عملکرد بازرسی کار در سطح استان گفت کارشناسان بازرس کار در سطح استان باید باتوجه به قوانین موجود وظیفه خود را به درستی انجام دهند تا حقوق کارگران و کارفرمایان پایمال نشود ایشان همچنین از برنامه های دولت تدبیر و امید در بخش بازرسی کار گفت و اظهار داشت : تلاش مضاعفی برای پیشگیری از حوادث ناشی از کار و بازرسی موثر جهت صیانت از نیروی کار در حال انجام است.ایشان همچنین رمز موفقیت بازرسان کار را حسن مشارکت بین نیروهای بارزسی جهت اجرایی نمودن اهداف از پیش تعیین شده ابراز داشتند.
۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید