اخبار

اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در زاهدان برگزارشد

اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در زاهدان برگزارشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلو چستان اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان با حضور نمایندگان واحدهای کارگری وادارات اجرائی و سازمان های وابسته اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان بر گزار گردید .
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلو چستان  اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان با حضور نمایندگان واحدهای کارگری وادارات اجرائی و سازمان های وابسته  اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان بر گزار گردید .      

در ابتدای این جلسه  عبدالجلیل شهنوازی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت : کارگران قشر ی زحمتکش ومولد جامعه بوده که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفاء نموده اند .                                                

وی افزود : دهه فجر سرآغاز خیزش عظیم ملتی است که از وابستگی و ظلم و ستم به ستوه آمده بودندویادآور یاد و خاطر ابر مردی بزرگ است که تا ابد نام بلندش در برگ برگ زرین تاریخ در قلب مردم قهرمان ایران اسلامی و تمامی آزادی خواهان جهان ثبت و ضبط گردیده است.

                                                    

در ادامه این جلسه سید مهدی  امیر جهانشاهی رئیس اداره امور فرهنگی وورزشی  ودبیر کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان گفت: این انقلاب همچون شجره طیبه ای است که شاخه های نورانی آن از زمین تا آسمان امتداد یافته و همگان را به وحدانیت و خداپرستی و اطاعت از سیره پیامبر گرامی اسلام ( ص ) و ائمه اطهار ( ع ) فرا می خواند ، ایشان تصریح کردند : سی و  پنج سال از وقوع معجزه ای می گذرد که شرق و غرب عالم را در حیرت و اعجاز نمودو همه قدرتهای بین المللی را با همه هوشیاری غافلگیرکرد و نقشه های آنان را به هم ریخت و به جایی رسید که این انقلاب اسوه و الگوی نه تنها خاور میانه بلکه فراتر از آن الگوی کشورهای اروپایی نیز شده است که ما باید این هدیه الهی را نسل به نسل به فرزندان انقلابی ایران زمین منتقل کنیم.

وی در پایان به تشریح برنامه های پیشنهادی کمیته کارگری پرداخت وسایر اعضاء نیز در خصوص برنامه های پیشنهادی تبادل نظر نمودند در پایان مصوب شد کلیه اعضای شرکت کننده در جلسه برنامه پیشنهادی خود را تا 15 دی ماه به این کمیته ارسال نمایند  .    

                                                                      

۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید