اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان از تاسیسات شرکت نگهداری و توزیع الیاس گاز زاهدان بازدید به عمل آورد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان از تاسیسات شرکت نگهداری و توزیع الیاس گاز زاهدان بازدید به عمل آورد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان از تاسیسات شرکت نگهداری و توزیع الیاس گاز زاهدان بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان عبدالجلیل شهنوازی از تاسیسات شرکت نگهداری و توزیع الیاس گاز در شهرستان زاهدان بازدید به عمل آورد .
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان عبدالجلیل شهنوازی از تاسیسات شرکت نگهداری و توزیع الیاس گاز در شهرستان زاهدان بازدید به عمل آورد .

شهنوازی در این بازدید گفت : با توجه به این که به فصل زمستان نزدیک می شویم گاز نقش مهمی در زندگی مردم زاهدان ایفا می کند لذا این شرکت باید در خدمت رسانی به مردم شریف زاهدان تمام تلاش خود را به کار بگیرد.

وی تصریح کرد این شرکت باید از ظرفیتهای قانون کار که نقش موثر و سازنده ای در ارتقاء و بهره وری نیروی کار و افزایش تولید دارد استفاده کند و با تشکیل کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار و تعیین نماینده کارگران در راستای آموزش و ایمنی و همچنین بهداشت کارگران که بی تردید افزایش تولید و بهره وری را به دنبال دارد پیش رو باشد.

وی افزود این اداره کل آمادگی دارد تابا توان کارشناسی خود در تحقق این اهداف و برنامه ها که از آثار آن حفظ اشتغال موجود می باشد به این واحد و همچنین سایر واحد های کارگری مشاوره بدهد و برابر قانون از آنها حمایت لازم را داشته باشد.آقای شهنوازی در ادامه از بخشهای مختلف این شرکت بازدید به عمل آورد.

۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید