اخبار

هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر با حضور مسئولین استانی در سالن همایشهای این اداره کل برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان  سیستان وبلوچستان هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر با حضور مسئولین استانی در سالن همایشهای این اداره کل برگزار شد.

 در ابتدا این جلسه آقای مبارکی معاون استاندار به مشکلات مرتبط با توسعه کارآفرینی اشاره کرد و گفت :برای رسیدن به این رشد و پویایی باید خود مردم استان کوشش کنند .

در ادامه عبدالجلیل شهنوازی مدیر کل اظهار داشت: ازسال 85جشنواره کارآفرینان برتر کلید خورد که در سال جاری هشتمین جشنواره آن در حال برگزاری است.

وی گفت: در این جشنواره 421 نفر کارآفرین شرکت کردند که پس از پالایش وامتیاز دهی در سه بخش کشاورزی، صنعت و خدمات 12 نفر کارآفرین برتر معرفی که نفرات اول هر بخش به مرحله کشوری راه یافتند.

در ادامه این جلسه هر یک از کارآفرینان به نوبت در خصوص نقاط قوت وضعف در بخش خود پرداختند و در پایان تندیس هشتمین جشنواره به کارآفرینان برتر استان اهداء گردید.

۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید