اخبار

همایش گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

همایش گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان همایش گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر با حضور مدیران و اعضای شورای هماهنگی وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان سیستان وبلوچستان  همایش گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر با حضور مدیران و اعضای شورای هماهنگی وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای عبدالجلیل شهنوازی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان با اشاره به حوادث مربوط به این ایام گفت:سوم خرداد جزئی از تاریخ پر افتخار ماست واین یک دفاع شرافتمندانه از وطن و کشور بود وی در همین راستا  به نقش با ارزش رزمندگان اسلام و ملت ایران در این پیروزی تاریخی اشاره کرد و گفت:دفاع مقدس سند پر افتخار مقاومت ملت ایران در برابر استکبار جهانی بود و ما به آن می بالیم. در ادامه این همایش جناب سرهنگ دهقان مدیر کل حفظ اثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس درخصوص اینکه چرا عراق به خرمشهر حمله کرد و چگونگی دفاع غیور مردانه ملت ورزمندگان ایران  تا فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس واینکه از این تاریخ به بعد بود که توانمندی ملت ایران بر دشمنان ثابت شد به ایراد سخن پرداخت. در پایان این همایش به رسم یاد بود وتقدیر و تشکر به 20نفر از رزمندگان و جانبازان  وخانواده های ایثارگران شاغل در ادارات اجرایی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  لوح سپاس اهدا گردید.  

۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید