اخبار

به مناسبت هفته کارگرهیئت ورزش کارگران استان شروع بکار کرد

به مناسبت هفته کارگرهیئت ورزش کارگران استان شروع بکار کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته کارگر در جلسه ای با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مسئولین انجمن های هیئت های ورزشی استان ، هیئت ورزش کارگران استان شروع بکار نمود .
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته کارگر در جلسه ای با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مسئولین انجمن های هیئت های ورزشی  استان ، هیئت ورزش کارگران استان  شروع بکار نمود .

ورزشی 1

 در ابتدای این جلسه سید مهدی امیر جهانشاهی سرپرست هیئت ورزش کارگران استان گفت :   اساسنامه فدراسیون ورزش کارگری با هدف ایجاد نشاط و سلامتی کارگران و  توسعه ورزش کارگری و نیز  توجه ویژه دولت های  نهم و دهم به منظور ترویج ورزش در جامعه کارگری  تصویب  که در فدراسیون جهانی ورزش کارگری عضویت موقت ایران مورد پذیرش واقع شده که باید تلاش کنیم این پذیرش موقت به دائم تبدیل شود.

وی ضمن تاکید بر ورزش همگانی و نشاط در جامعه کارگری و خانواده آنان خواستار برنامه ریزی دقیق و مدون از سوی انجمن های ورزشی و اجرا نمودن آن در سطح استان شد . ایشان در ادامه صحبتشان ضمن تقدیر و تشکر ویژه اززحمات ریاست فدراسیون ورزشهای کارگری جناب آقای میرزاخانی جهت تشکیل فدراسیون کارگری و عضویت در فدراسیون جهانی ، آینده روشن را برای ورزش کارگری  پیش بینی کرد. ایشان در ادامه افزودند امکانات ورزشی و مجموعه های  ورزشی  در سطح استان جهت استفاده ورزشکاران کارگر فراهم که  این امر بستر مناسبی برای برنامه ریزی انجمن های ورزشی می باشد.

ایشان یاد آور شدند استان از پتانسیل خوبی چه از نظر داور و مربی و ورزشکاران کارگر مدال آور بین المللی و چه از نظر امکانات و مکانهای ورزشی کارگری برخوردار است لذا باید نهایت استفاده را از این پتانسیها کرد و باید با برگزاری مسابقات انتخابی در مرحله شهرستانی و استانی و اعزام تیم های ورزش کارگری به مسابقات کشوری ، خودمان را برای مسابقات بین المللی آماده کنیم و جایگاه ایران عزیز را در این مقوله یعنی ورزش کارگری در عرصه بین المللی ارتقاء بدهیم.

در پایان این جلسه احکام روئسای انجمن های ورزشی از سوی هیئت ورزش کارگران به آنها داده شد .        

 

 

۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید