اخبار

جلسه شورای سیاستگذاری هفته کار و کارگربا حضور مسئولین و تشکلهای کارگری در شهرستان زاهدان برگزار شد.

جلسه شورای سیاستگذاری هفته کار و کارگربا حضور مسئولین و تشکلهای کارگری در شهرستان  زاهدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان جلسه شورای سیاستگذاری هفته کار و کارگر با حضور مسئولین استانی و اعضای تشکلهای کارگری در شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان جلسه شورای سیاستگذاری هفته کار و کارگر با حضور مسئولین استانی و اعضای تشکلهای کارگری در شهرستان  زاهدان برگزار شد.

 عبدالجلیل شهنوازی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نام گذاری سال 1392 از سوی رهبر فرزانه انقلاب به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت : وظیفه تک تک  اعضای جامعه کارگری است که با بینش قوی ، توطئه دشمنان داخل و خارج این مرز و بوم را  با توجه به رهنمود های رهبر فرزانه خنثی می کنند این است که با تمام توان برای تحقق نام گذاری امسال تلاش کنند.

ایشان افزودند : جامعه کارگری همچون دیگر اقشار جامعه از اوایل انقلاب تا به امروز با حضور در عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی پایبندی خود به را نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت نموده اند لذا هفته کار و کارگر فرصت مغتنمی است که ازاین قشر تلاشگر که بالغ بر نیمی از جمعیت کشور را شامل می شوند قدر دانی لازم صورت پذیرد.

در ادامه این جلسه اعضاء ضمن ارائه پیشنهادات و انتقادات در زمینه هر چه با شکوهتر برگزارنمودن مراسم هفته کار و کارگر و تعیین اعضای  شورای سیاستگذاری این هفته به تبیین برنامه های این هفته پرداختند.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید