اخبار

بیانیه کمیته کارگری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان

بیانیه کمیته کارگری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان
 

دهه فجر سرآغاز خیزش عظیم ملتی است که از وابستگی و ظلم و ستم به ستوه آمده بودندویادآور یاد و خاطر ابر مردی بزرگ است که تا ابد نام بلندش در برگ برگ زرین تاریخ در قلب مردم قهرمان ایران اسلامی و تمامی آزادی خواهان جهان ثبت و ضبط گردیده است.

انقلاب اسلامی ایران این هدیه الهی ،  بارقه ای از امید ،قدرت ، اقتدار و وحدت را تحت زعامت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) را در دل همه جوامع بشری بویژه ملتهای مسلمان نشاند.

این انقلاب همچون شجره طیبه ای است که شاخه های نورانی آن از زمین تا آسمان امتداد یافته و همگان را به وحدانیت و خداپرستی و اطاعت از سیره پیامبر گرامی اسلام ( ص ) و ائمه اطهار ( ع ) فرا می خواند .

سی و چهارسال از وقوع معجزه ای می گذرد که شرق و غرب عالم را در حیرت و اعجاز نمودو همه قدرتهای بین المللی را با همه هوشیاری غافلگیرکرد و نقشه های آنان را به هم ریخت و به جایی رسید که این انقلاب اسوه و الگوی نه تنها خاور میانه بلکه فراتر از آن الگوی کشورهای اروپایی نیز شده است.

اینک مائیم و این انقلاب اسلامی که یادگار امام بزرگوار است . مائیم و رهبر فرزانه انقلاب که در خروش و خلوص و درایت و صلابت ،خلف صالح امام راحل است . مائیم و نسلی پویا ،که هم آماج فتنه ها ست و هم ذخیره انقلاب، مائیم و جبهه های متعدد در برابر انقلاب ، در ابعاد سیاسی ،نظامی ، فرهنگی و اقتصادی که این مرحله بیش از گذشته بصیرت ، هوشیاری ،آمادگی ، پیام رسانی و تبیین می طلبد تا هم فتنه ها را در قالب های جدیدش بشناسد و هم دروغ ها، تحریف ها و غوغا افکنی ها  وفتنه انگیزی ها ، فرزندان انقلاب را  ازجلوه ناب دین غافل نسازد.

آری ما کارگران و کارفرمایان و تعاونگران استان هنوز بر سر عهدی که سالیان پیش با مراد بی همتای دوران بسته ایم خاضعانه وفاداریم و پایبندی خویش را به خط اصیل انقلاب که خلف صالحش ، رهبری می کند اعلام می داریم : تا پای جان گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان از آرمان های والای امام و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان دفاع خواهیم کرد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید