اخبار

تجلیل از گارگران نمونه و قهرمانان ورزشی در جشنواره امتنان

تجلیل از گارگران نمونه و قهرمانان ورزشی در جشنواره امتنان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر ویژه برنامه جشن انقلاب به منظور تجلیل از کارگران نمونه و قهرمانان ورزشی در سالن همایش اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.
 

همایش 2

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر ویژه برنامه جشن انقلاب  به منظور تجلیل از کارگران نمونه و قهرمانان ورزشی در سالن همایش اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان  برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس مبارکی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با تبریک ایام خجسته دهه فجرگفت این انقلاب حاصل دستاورد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی  ( ره ) و شهیدان سرافراز ایران اسلامی است و وظیفه تک تک ماست که از این در گرانبها که همان انقلاب است پاسداری و حفاظت کنیم.

ایشان افزودند :در سالی که با بیانات مدبرانه مقام معظم رهبری به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گذاری شده ما باید نه در شعار ،بلکه در عرصه عمل  به استفاده از کالای ایرانی اهتمام بورزیم که این همان پیامی است که امام راحل در اوایل انقلاب ،مردم را به استقلال اقتصادی  رهنمون می کردند که این امر تحقق نمی یابد مگر این که کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی تلاش بیشتری را به کار ببندند.

در ادامه عبدالجلیل شهنوازی  مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: همه ساله به منظور پاسداشت تلاش و کوشش کارگران و گروه کار نمونه و واحد های تولیدی و صنعتی  مراسم جشن امتنان برگزار میشودکه طی چهار سال اخیر در سطح کشور سه واحدکار نمونه از این استان بوده است که امسال از بین 25 واحد تولیدی و صنعتی و پنج گروه کار نمونه دو واحد امتیاز بالاتری را کسب نمودند .

در پایان مراسم از کارگران  مدال آور ورزشکار در سطح ملی   ، مربیان ، کارگران وگرو ه کار نمونه تجلیل به عمل آمد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید