اخبار

رویکرد تامین اجتماعی توجه به مناطق محروم است

رویکرد تامین اجتماعی توجه به مناطق محروم است
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: رویکرد این سازمان در دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم بوده، لذا ظرفیت و فضای کنونی کشور و دولت بیش‌از پیش باید در خدمت مردم قرار گیرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ میرهاشم موسوی در شورای اداری اداره‌کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: یکی از برنامه‌های ما در این سفر تعیین تکلیف سه طرح درمانی در شهرستان‌های کنارک، نیکشهر و راسک است.
 وی ادامه داد: بر اساس تصمیمات گرفته شده دستگاه‌های‌تک درمان و دستگاه ام آر ای باید به سیستان و بلوچستان تحویل داده شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی در دوره جدید این است که مشکلات بخش‌هایی که به طور مستقیم با مردم در ارتباط هستند را بر اساس نیاز استان‌ها باید برطرف کنیم.
موسوی در خصوص کیفی‌سازی خدمات تامین اجتماعی افزود: قرار است خدمات درمان ملکی و مستقیم را توسعه دهیم و در خرید خدمات راهبردی در مراکز غیر ملکی کیفیت خدماتی خریداری کنیم که پرداخت از جیب مردم را کاهش دهیم.
وی با اشاره به توسعه سرمایه گذاری مناطق خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما در استان‌های کم برخوردار این است که شستا در این استانها سرمایه‌گذاری کند تا زمینه بهره‌مندی منطقه از این حوزه سرمایه‌گذاری فراهم شود .

۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید