اخبار

کارآفرینی یک نیروی محرک و سازنده اقتصادی و یک عامل پویای اجتماعی است

کارآفرینی یک نیروی محرک و سازنده اقتصادی و یک عامل پویای اجتماعی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: کارآفرینی نه تنها به عنوان یک نیروی محرک و سازنده اقتصادی، بلکه در بعدی گسترده‌تر به عنوان یک عامل پویای اجتماعی مورد توجه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی افزود: امروز کلید واژه کارآفرینی در فرهنگ توسعه به عنوان راهکاری مهم در تحقق رشد اقتصادی مطرح است.
وی اظهار داشت: توسعه فرهنگ کارآفرینی با انجام حمایت‌های لازم از کارآفرینان، ارائه آموزش‌های مورد نیاز به آنان و انجام تحقیقات و پژوهش‌های لازم در این زمینه می تواند کشور را به سمت توسعه و رونق اقتصادی رهنمون سازد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: در حقیقت کارآفرینی نه تنها به عنوان یک نیروی محرک و سازنده اقتصادی، بلکه در بعدی گسترده‌تر به عنوان یک عامل پویای اجتماعی مورد توجه است.
جهاندیده گفت: جوانان کشور عزیزمان ایران به مدد بهره مندی از خلاقیت و ایده پردازی امروز یکی پس از دیگری موانع بالندگی کارآفرینی را طی می کنند و توانسته اند سرمنشا تحولات شگرفی باشند.
وی تصریح کرد: هفته جهانی کارآفرینی فرصت مغتنمی است برای نسل جوان تا به این حرکت شتابان متصل شده و به دلیل اهمیت مسئله جهش و رونق تولید و اشتغال، نسبت به عملیاتی سازی ایده های خلاقانه در این دو حوزه مهم اقدام کنند.

انتهای پیام/
۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۷:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید