اخبار

بیانیه جامعه کار، تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان به مناسبت ۱۳ آبان

بیانیه جامعه کار، تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان به مناسبت ۱۳ آبان
جامعه کار و تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان روز ملی استکبار ستیزی بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ متن این بیانیه به شرح ذیل است:

                 بسم الله الرحمن الرحیم

تهدیدات و تبلیغات دولت آمریکا به قدر پشیزی نزد ملت ما ارزش ندارد. امام خمینی (ره)

روز تاریخی 13 آبان در حیات مبارزاتی ملت بزرگ ایران، یادآور اعتراف شیطان بزرگ به قدرت استکبارستیزی و منطق و عقلانیت رهبری و جوانان انقلابی ایران است. 

در حوادث 13 آبان ماه مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی ایران در مبارزه علیه قدرتهای شیطانی و استکباری وجود دارد که هریک به تنهایی می تواند منشا تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم ستیزی و آرمان گرایی نسل متعهد و مومن این سرزمین در بستر تاریخ قرار گیرند.

سیزده آبان تجلی عینی استکبارستیزی است؛ روزی که در آن فریاد رهبر کبیر انقلاب در مخالفت با قانون ننگین کاپیتولاسیون با تبعید امام راحل امت پاسخ داده شد. 

روزی که در آن غریو آزادیخواهی دانش¬آموزان این مرز و بوم با گلوله دژخمیان پهلوی درسال 1357 رنگ خون گرفت و روزی که دانشجویان پیرو خط امام با اشغال لانه جاسوسی آمریکا، هیمنه استکبار را در هم شکستند و صدای عزت طلبی و آزادی خواهی مردم ایران را به گوش جهانیان رسانده و غرور استکبار جهانی را برای همیشه در هم کوبیدند و به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) «سیزده آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است». 

سیزده آبان تجلی اراده ملتی که هرگز از نثار جان و هستی خویش دریغ نورزید و اقتدار و افتخار را به بهای خون هزاران شهید از جمله 36 هزار دانش آموز شهید و رنج هزاران ایثارگر و شکیبایی خانواده¬های آنان به جان خرید و امروز مقتدرانه و با پشتوانه همت شهیدان و ایثارگران و تمامی تلاشگران خود بر قله اقتدار ایستاده است.

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، خانواده بزرگ کار، تلاش و تعاونگران سیستان و بلوچستان بار دیگر با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مستکبران جهان اعلام می‌کنند که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خود قرار می‌دهد و همچنان نوک پیکان استکبارستیزی را به سمت آمریکا و ایادی آن به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رود که بدون تردید این اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.

 

انتهای پیام/

۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۲۰:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید