اخبار

نخستین مرکز منتا در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

مرکز منتا سیستان و بلوچستان افتتاح شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از افتتاح نخستین مرکز نوآوری و توسعه تعاون (منتا) در این استان خبر داد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در آیین بهره برداری از این مرکز که بصورت ویدئو کنفرانسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان زابل برگزار شد اظهار داشت: هدف از ایجاد مرکز نوآوری و توسعه تعاون حمایت از ایده های جدید و تجاری سازی ایده ها و تشکیل تعاونی‌های دانش‌بنیان است.
وی افزود: نخستین مرکز نوآوری و توسعه تعاون سیستان و بلوچستان در شهرستان زابل با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال بصورت کمک بلاعوض احداث شد و برنامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بر روی گسترش این مراکز در نقاط مختلف استان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: با راه اندازی این مرکز، سیستان و بلوچستان در زمره ۱۶ استانی قرار گرفت که در سطح کشور مرکز نوآوری و توسعه تعاون را راه اندازی کرده است.
جهاندیده اظهار داشت: حوزه هایی مانند شیلات، آبزیان و کشاورزی، مستعد فعالیت های فناوری محور بخش تعاونی ها است تا از خروجی و ما حصل چنین فعالیت های، شاهد تغییرات اساسی در اقتصاد استان باشیم.

 

انتهای پیام/

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید