اخبار

افتتاح مرکز آموزش کارآفرینی در فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان

افتتاح مرکز آموزش کارآفرینی در فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان
به مناسبت هفته تعاون، اولین مرکز آموزش کسب و کار و کارآفرینی در فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گفت: در این مرکز تخصصی، تمامی فعالیت های کارآفرینی از ایده تا ورود به بازار در حرفه های مختلف از جمله در رشته های بازاریابی، گردشگری و بومگردی آموزش داده می شود.
خداداد اولیایی افزود: هدف از راه اندازی این مرکز نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی نوآورانه و تقویت و توسعه اکوسیستم کارآفرینی استان است.
وی اظهار داشت: در این مرکز چهار فضای کارگاهی تجهیزات و نیروی آموزشی برای فعالیت شتاب دهنده و واحد مشاوره و خدمات کارآفرینی در راستای اجرای ایده های نو و استارتاپی بر اساس قوانین و ضوابط وجود دارد که برای هر یک از مهارت آموختگان فنی و حرفه‌ای، دانشجویان، دانش‌آموزان، سربازان و همچنین تیم های مستقر در مرکز جهت کسب مشاوره، راه اندازی و توسعه کسب و کار اختصاص یافته است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ادامه داد: از جمله مهارت های نرم که در این مرکز به صورت رایگان ارائه می شود شامل اصول راه اندازی کسب و کار، بازاریابی فضای مجازی، مهارت‌های کارآفرینی، اصول و فنون مذاکره و همچنین دوره های گردشگری سلامت و غیره است.

انتهای پیام/
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید