اخبار

اقلام بهداشتی شستا در سیستان و بلوچستان توزیع شد

اقلام بهداشتی شستا در سیستان و بلوچستان توزیع شد
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: ۷۵۰ هزار عدد ماسک،۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی‌ و همچنین ۱۴ مخزن آب با همکاری کمیته امدادامام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در برخی مناطق این استان توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حامد عطاری افزود: با توجه به شرایط حاد کرونایی در سیستان‌ و بلوچستان و دغدغه‌های مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) در راستای مسوولیت‌های اجتماعی این شرکت، به هولدینگ‌های تابعه ابلاغ شد تا پس از احصاء نیازمندی‌های استان، در حد وسع خود در جهت رفع نیازها اقدام کنند.
وی اظهار داشت: تمامی هولدینگ‌های زیرمجموعه شستا در حد وسع خود وارد عمل شده و اقدام به ارسال یک سری اقلام مورد نیاز از جمله دستگاه اکسیژن‌ساز، دستگاه‌های مانومتر، گان، ماسک و محلول ضد عفونی‌کننده کرده‌اند که در چند مرحله ارسال و طبق صلاحدید کمیته امداد  سیستان و بلوچستان توزیع خواهد شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شستا بیان کرد: در مرحله اول، یک محموله ۷۵۰ هزار عددی ماسک و ۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و همچنین ۱۴ مخزن آب آماده و به استان ارسال شده است.
عطاری گفت: محموله ارسالی در شهرستان مرزی میرجاوه و سپس بخش کورین توزیع شد که انشاء‌الله این جریان در بقیه زمینه‌ها ادامه‌دار خواهد بود.

انتهای پیام/

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید