اخبار

همکاری صندوق بیمه اجتماعی برای واکسیناسیون فوری در مناطق جنوب و جنوب شرق کشور

همکاری صندوق بیمه اجتماعی برای واکسیناسیون فوری در مناطق جنوب و جنوب شرق کشور
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تشکیل کمیته ویژه ای به منظور همراهی و همکاری در واکسیناسیون فوری در مناطق قرمز جنوب کشور به ویژه استان سیستان وبلوچستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ علی شیرکانی افزود: در پی اوج گیری ویروس کرونا در مناطق جنوب و جنوب شرق کشور و اعلام وزارت بهداشت مبنی بر واکسیناسیون فوری شهروندان بالای 18 سال ساکن در تمام جزایر خلیج فارس به ویژه استان سیستان و بلوچستان، کمیته ویژه‌ای در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای همکاری در تسهیل امور واکسیناسیون تشکیل شد.

 

وی اظهار داشت: صندوق بیمه اجتماعی با توجه به ارتباطات محلی ویژه و گسترده خود در سراسر کشور به ویژه در جنوب شرقی کشور و نیز مناطق جنوبی از جمله جزایر کیش و قشم با روستاییان و عشایر، آمادگی خود را جهت تسهیل و تسریع واکسیناسیون اعلام می‌کند.
 
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان اینکه این صندوق وظیفه خود می‌داند که نسبت به اقناع هم میهنان در این نقاط اقدام لازم را داشته باشد، ادامه داد: امیدواریم بتوانیم نهایت همکاری و همراهی را برای معرفی و واکسیناسیون روستاییان و عشایر ساکن در این مناطق داشته باشیم.
 
انتهای پیام/
۲۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید