اخبار

پیام تبریک به مناسبت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی

پیام تبریک جهاندیده برای هفته بهزیستی و تامین اجتماعی
مدیرکل و رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با صدور پیامی، هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ متن پیام مهرداد جهاندیده به شرح ذیل است:

 

                 بسم الله الرحمن الرحیم

جوامع در راه رسیدن به پیشرفت و توسعه مبتنی بر توانمندی نیروهای انسانی کارآمد، دلسوز و پیگیر، نیاز به دست های یاریگر و حمایت گری دارند که در دوران های مختلف از افراد حمایت کرده و مانع بروز آسیب های اجتماعی برای جلوگیری از آسیب زدن به ساختارهای اجتماعی شده و با خدمات خود نوعی دلگرمی را برای مردمان هر سرزمین فراهم آورند.

سازمان تأمین‌اجتماعی به عنوان یکی از مهم ترین متولیان پیاده سازی نظام کلان رفاه و تامین اجتماعی بخش بزرگی از مولد‌ترین و زحمتکش‌‌ترین اقشار جامعه به ‌ویژه کارگران و مستمری‌بگیران را تحت پوشش داشته و منشاء اثرات و خدمات فراوانی است.

هفته بهزیستی نیز  هفته ارج نهادن به مهروزی و دوستی، هفته صفا و صمیمیت، هفته مهربانی و یاری را به همه همکاران محترم در تمامی سطوح مدیریتی، کارشناسی، خدماتی، مراکز تابعه و همچنین جامعه هدف سازمان بهزیستی در استان تبریک عرض می کنم .

از کادر درمان سازمان تامین اجتماعی نیز که دوشادوش دیگر فعالین عزیز این حوزه در دوران همه گیری ویروس منحوس کرونا جان بر کف، شجاعانه و قهرمانانه ایستاده اند و در راه سلامتی و آسایش مردم سینه سپر نموده اند، مراتب تقدیر و سپاس خود را اعلام می دارم.

از آستان پروردگار قادر متعال برای همه عزیزان فرهیخته، کامیابی و کامروایی روزافزون را مسالت دارم.

انتهای پیام/

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید