اخبار

زمان نام نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر آغاز شد

زمان نام نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر آغاز شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فرایند نام نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر بصورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استناد رسالت و وظایف ذاتی خود در امر سیاستگذاری کارآفرینی و اشتغال، ارائه فعالیت های بنیادین در مسیر توسعه پایدار و ترویج کارآفرینی را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی این وزارتخانه برگزار شده است.
وی مهمترین ویژگی های جشنواره کارآفرینان برتر را استفاده از شاخص های به روز و علمی - تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه های مختلف در سراسر کشور برای امور مربوط به داوری اعلام کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندومی کرونا نیز بوده اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.  
جهاندیده ادامه داد: ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر تا دهم مرداد از طریق Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یا سایت Karafarinanebartar.ir  ادامه دارد و تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره ها بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.
وی تصریح کرد: کارگاه‌هایی که موفق شده‌اند به مقام‌های برتر استانی نائل شوند، وارد مرحله افراد برتر ملی می‌شوند. این کارگاه‌ها نیز در بازدیدهای دوره‌ای مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا کارآفرینان برتر ملی انتخاب و معرفی شوند.

انتهای پیام/
۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید