اخبار

نام نویسی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان آغاز شد

نام نویسی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان آغاز شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز زمان نام نویسی در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این دوره از مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، مفاهیم جلد بیست و پنجم تفسیر نمونه در دو بخش خواهران و برادران برگزار خواهد شد.
وی توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جامعه کار و تولید، شناسایی استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف قرآنی در میان جامعه کارگران و تلاشگران، ایجاد زمینه رقابت سالم در زمینه امور و فعالیت‌های قرآن و ترغیب جامعه کار و تولید استان در راستای توجه هر چه بیشتر به آموزه‌های قرآنی را از اهداف این مسابقات بیان کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در خصوص شرایط شرکت کنندگان گفت: برای شرکت در این دوره از مسابقات، صرفا داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی ملاک نیست و کارگران می بایست دارای قرارداد کاری مشمول قانون کار باشند و خانواده های ایشان علاوه بر همسران، فرزندانی که سن آنها بین 18 تا 25سال است نیز می توانند در این مسابقات شرکت کنند.
جهاندیده افزود: طبق قوانین جشنواره حضور نفرات اول مرحله کشوری رشته های قرائت و حفظ کل کلیه دوره های پیشین در آن رشته مجاز نیست و نفرات اول رشته های حفظ 20 و 10جزء دوره های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته های بالاتر حفظ را خواهند داشت. 
وی اظهار داشت: علاقمندان برای نام نویسی و کسب اطلاعات بیشتر از یکم لغایت بیستم تیرماه امسال به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر استان مراجعه کنند. 
وی افزود: نفرات برگزیده هر رشته به مسابقات کشوری اعزام می شوند. 

 

انتهای پیام/

۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید