اخبار

قدردانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از شکوه حضور مردم در انتخابات

قدردانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از شکوه حضور مردم در انتخابات
در پی حضور حماسه آفرین مردم در انتخابات روز ۲۸ خرداد، مهرداد جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با صدور پیامی، از بصیرت و حماسه آفرینی مردم قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ متن این پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا عرصه‌ای حساس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رفت که چشم تمام دوستان و دشمنان نظام به آن دوخته شده بود.
 این رخداد بزرگ سیاسی و شور و شعور ملی به دست کسانی رقم خورد که بر اساس آگاهی و تدبیر ، یکپارچگی و وحدت را بهترین رمز و شعار برای پیروزی نشان دادند و ثابت کردند که با تاسی از خون پاک شهدا و حرکت در مسیر صحیح اهداف و استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی و همگامی و همراهی با دریای خروشان مردمی می توان علاوه بر استحکام پایه های نظام اسلامی بر همه مشکلات داخلی و خارجی فائق آمد.
دشمنان ملت ایران در چند ماه اخیر، به بهانه‌های مختلف سعی در مأیوس کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات داشتند. یقیناً هرکدام از این موارد، می‌توانست مشارکت مردمی را در کشور‌های مختلف شدیداً تحت تأثیر قرار بدهد و یا انتخابات را متوقف یا به تأخیر بیندازد، اما ملت ایران بدون توجه به این توطئه‌های شوم، بار دیگر وفاداری خود را به‌نظام اسلامی اثبات کرد.
بر خود لازم می دانم از مردم نجیب و شریفی که چنین حماسه آفریده اند و بار دیگر ایران و ایرانی را در جهان پرتلاطم امروز سربلند کردند بویژه خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تقدیر و تشکر نمایم. از خداوند متعال فضل و رحمت و توفیق الهی را برای خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف و آزاده مسئلت دارم.
 
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید