اخبار

تقویت همبستگی و وحدت ملی با حضور مردم در انتخابات محقق می شود

تقویت همبستگی و وحدت ملی با حضور مردم در انتخابات محقق می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: یکی از سطوح و عرصه های مهم مشارکت سیاسی، شرکت مردم در انتخابات است و این حضور می تواند باعث تقویت همبستگی و وحدت ملی شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات می تواند امنیت داخلی کشور را ارتقاء بخشیده و مشروعیت نظام سیاسی را تثبیت کند.
وی با تاکید بر اینکه دشمنان همواره سعی در ناامید کردن مردم نسبت به آینده کشور است، افزود: اقتدار و جایگاه نظام جمهوری اسلامی به دنبال حضور حداکثری مردم در انتخابات تثبیت خواهد شد و ملت انقلابی ما ثابت کرده‌اند همواره به آرمان‌های این انقلاب و امام پایبند هستند و در بزنگاه های تاریخی کشور این مسئله را نشان داده اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: انتخابات پیش رو برای کشور بسیار حساس است و به دلایل مختلفی که مقام معظم رهبری روی آن تاکید دارند نه تنها شرکت در این عرصه، بلکه توصیه به دیگران برای مشارکت در آن از اهمیت فراوانی برخوردار است چرا که انتخابات همیشه به عنوان مظهر اقتدار ملت و نظام اسلامی مطرح بوده است.
جهاندیده اظهار داشت: هر فردی با هر نوع سلیقه باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بسیار پرشور با اتحاد و همدلی بار دیگر بلوغ و شعور سیاسی خود را به جهانیان نشان دهد که توسعه  و آبادانی کشور در گرو  همکاری و همبستگی ملی و اطاعت از مقام معظم رهبری رقم می‌خورد.
 
انتهای پیام/
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید