اخبار

آمادگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرای برنامه های توسعه ای در سیستان و بلوچستان

آمادگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرای برنامه های توسعه ای در سیستان و بلوچستان
رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مجموعه دستگاه های زیر مجموعه این وزارت خانه با توجه به شرح وظایف و جامعه مخاطب گسترده ای که دارند می توانند در اجرای برنامه های توسعه ای استان نقش آفرین باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور فریبا برنایی بجد فرماندار شهرستان تفتان و نمایندگانی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جهاد دانشگاهی برگزار شد افزود: با توجه به اینکه جامعه هدف وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی بسیار گسترده بوده و آحاد جامعه از خدمات این وزارتخانه بهره مند می شوند، خوشبختانه با تلاش های مضاعف و پیگیری های مدیران دستگاههای تابعه وزارت، میزان رضایتمندی از این خدمات بسیار زیاد است.
وی اظهار داشت: در راستای هم افزایی به منظور اجرای تفاهمنامه منعقد شده فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری سیستان و بلوچستان،  مجموعه دستگاههای وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان آماده همکاری در این خصوص هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین گفت: در اجرای بهتر طرح پیشرفت و آبادانی شهرستان تفتان می بایست مسئولیت هریک از دستگاهها مشخص تا در جهت تحقق اهداف طرح برنامه ریزی ها صورت پذیرد.
فرماندار شهرستان تفتان هم در این جلسه گفت: : طرح آبادانی و پیشرفت جامع شهرستان تفتان از میان 450 شهرستان کشور که متقاضی اجرای طرح بوده اند تصویب و انتخاب که پس از طرح شهرستان قلعه گنج،  دومین شهرستان کشور  برای اجرای طرح آبادانی خواهد بود.
فریبا برنایی بجد افزود: مجموعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی به دلیل گستردگی جامعه هدف و نوع خدماتی که ارائه می دهد تحت تأثیر این طرح خواهد بود و بیشترین کار در طول مسیر با دستگاههای زیر مجموعه وزارت مذکور است و به دلیل اهمیت این موضوع اولین جلسه تبیین و تشریح طرح در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

انتهای پیام/

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید