اخبار

سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، نمادی از نصرت الهی و نمودی از عزت، «مقاومت، ایثار و پیروزی» است

سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، نمادی از نصرت الهی و نمودی از عزت، «مقاومت، ایثار و پیروزی» است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با صدور پیامی، فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده در این خصوص گفت: سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، نمادی از نصرت الهی و نمودی از عزت، «مقاومت، ایثار و پیروزی» است. عملیات غرورآفرین بیت المقدس و حماسه فتح خرمشهر در سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱ نقطه سرنوشت‌ سازی در روند هشت سال جنگ تحمیلی بود که موجب شد انقلاب نوپای ایران، قدرت انقلابی خود را این بار در عرصه نظامی به رخ جهانیان بکشد و هیبت پوشالی صدام و رژیم بعثی صهیونیستی که از حمایت ابرقدرت‌ های غربی و شرقی و در راس آنها آمریکای جنایتکار برخوردار بود را درهم بشکند.
امروز اگر کشور عزیز ما در برابر سخت ترین تحریم های استکبار جهانی تاب آورده و همچنان شاداب و پرغرور در راه توسعه و پیشرفت قرار دارد حاصل همان رشادت ها و توانمندی هایی است که در جنگ تحمیلی و آزاد سازی خرمشهر به نمایش گذاشته شد.
یاد و خاطره "شهدای خونین شهر" را گرامی می‌داریم و از خداوند می‌خواهیم در حفظ و حراست از این کیان پرمهر، که با خون جوانان این سرزمین آغشته شده است،  امانتداران صالح و شایسته‌ای باشیم.

انتهای پیام/

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید