اخبار

روز عید فطر روز پاکی روح و فرصت برخورداری از فیض عظیم الهی است

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای عید فطر
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: روز عید فطر روز پاکی روح و فرصت برخورداری از فیض عظیم الهی و در پیش گرفتن راه مستقیم پروردگار پس از ماه طهارت و ضیافت الهی است. یکی از زیباترین و معنوی‌ترین روزها که خداوند عزّوجل و بلندمرتبه اجر و پاداش یک ماه عبودیت و بندگی خالصانه بندگان را با فزونی نعمت، رحمت و مغفرت عطا می‌فرماید.
اینک در آستانه عید سعید فطر، بار دیگر سجده شکر به درگاه حضرت حق به جا می آوریم که کریم است و بخشاینده و رمضان دیگری ما را میهمان خویش کرد تا در حد توان، توشه ایمان و تقوی ذخیره سازیم.
در این هنگامه ملکوتی و معنوی که محملی مناسب برای استجابت دعای نمازگزاران است، از درگاه خداوند سبحان استعانت می‌طلبیم که نعمت سلامتی و تندرستی را به تمامی ملت‌های جهان به ویژه مردم آزاده، حق‌جو و خداپرست ایران اسلامی عنایت فرماید و کره خاکی و ایران اسلامی را از شرّ جمیع بلیّات به ویژه ویروس منحوس کرونا محافظت فرماید.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، حلول عید سعید فطر و طلوع ماه شوال را به  هم استانی های عزیز بویژه جامعه شریف کارگران، کارآفرینان و تعاونگران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای همگان رستگاری، عزت و کرامت را مسئلت می نمایم.
 
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید