اخبار

۲۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از واحدهای تولیدی نوپا در سیستان و بلوچستان پرداخت شد

۲۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از واحدهای تولیدی نوپا پرداخت شد
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: ۲۳۰ میلیارد ریال تسهیلات با اجرای تفاهم‌نامه این صندوق با شرکت شهرک‌های صنعتی پارسال برای حمایت از واحدهای تولیدی نوپا در این استان پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ ادریس دینارزهی اظهارداشت: این تفاهم‌نامه برای حمایت از واحدهای تولیدی و طرح‌های اقتصادی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سیستان وبلوچستان به امضا رسید تا این واحدها بتوانند با دریافت تسهیلات بکار خود رونق بخشند.
وی افزود: تفاهم‌نامه صندوق کارآفرینی امید و شرکت شهرک‌های صنعتی در تیر ماه ۹۸ به امضا رسید و در طول یک سال و نیم ۲۳ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی نوپا یا راکد در سیستان و بلوچستان با هدف حمایت از تولید و اشتغال پرداخت شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سقف این تسهیلات مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان و با کارمزد چهار درصد است تصریح کرد: در پرداخت تسهیلات سعی شده که اکثر واحدهای تولیدی بخصوص واحدهای کوچک در شهرک کارگاهی هم از آن بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به نظارت مستمر از روند پرداخت این تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی ادامه داد: بیش از ۸۰ کارآفرین  در سیستان و بلوچستان از تسهیلات این تفاهم‌نامه بهره‌مند شدند که زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان در این واحدهای تولیدی فراهم شد.

انتهای پیام/
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید