اخبار

تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است

تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است و دیدار با این عزیزان باعث تقویت روحیه خدمت رسانی می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با گرامیداشت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا افزود: این روز فرصتی است تا فداکاری و رشادتهای رزمندگان اسلام را در دوران جنگ تحمیلی و سایر عرصه های دفاع از  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را قدر بدانیم.
وی با تاکید بر اینکه عزت، اقتدار وشکوه امروز ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها مرهون از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران غیور است، اظهار داشت: خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران نیز افتخاری است که نصیب ما شده و باید قدر این موهبت را بدانیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: شهدای گرانقدر با جانفشانی، ایثار، از خودگذشتی و حماسه‌آفرینی جان خود را در دفاع از خاک ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و عزت، سربلندی، امنیت و آرامش را برای مردم فهیم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند به گونه ای که امنیت امروز ایران اسلامی مثال زدنی است و این مهم برای ما مایه افتخار است.
جهاندیده گفت: عزم جانبازان و خانواده شهدا و ایستادگی در پای ارزشهای انقلاب اسلامی و صبر و بردباری  ایشان روحیه خدمت را در مسئولان تقویت می کند و در راستای پاسداشت خون شهیدان و ادامه دادن راه این عزیزان نباید لحظه ای کوتاهی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: تکریم ازخانواده های شهدا، سرمایه ای است که با گسترش فرهنگ شهادت طلبی، کشور را در مقابل تهدیدات احتمالی دشمنان بیمه می کند و باعث ترویج و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ پایداری در مقابل دشمنان از سوی نسل های انقلاب اسلامی می شود.

انتهای پیام/
۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید