اخبار

چهارمین نمایشگاه بین المللی کار ایران برگزار می شود

چهارمین نمایشگاه بین المللی کار ایران برگزار می شود
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی کار ایران خبر داد.
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حسین محمودی سفیدکوهی افزود: چهارمین نمایشگاه بین المللی کار ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با مدیریت اجرایی مرکز کار ایران از ۱۳ تا ۱۶ اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود  .
 وی اظهار داشت: این نمایشگاه  از سوی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و با حضور سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.
محمودی هدف از برگزاری این نمایشگاه را رویارویی مستقیم کارفرمایان و کارجویان دانست و افزود:  حمایت از استارت آپ ها و پروژه های دانش بنیان و ایجاد تعاملات بین المللی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است .
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند با دبیرخانه آن به شماره 88883653 تماس گرفته یا برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای نمایشگاه به نشانی  http://www.iranjobex.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید