اخبار

گزارش یک سفر

گزارش یک سفر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در چهارمین روز از دهه مبارک فجر به شمال استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ جهاندیده ابتدا به هامون رفت و در بدو ورود با همراهی فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان به مقام شامخ شهیدان گمنام ادای احترام کرد.
وی سپس از نمایشگاه محصولات مشاغل خانگی که توسط شرکت تعاونی بانوان هامون راه اندازی شده بود بازدید کرد.
حضور در جمع اهالی روستای دهباشی هامون برنامه بعدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این شهرستان بود.
در این برنامه احکام مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به برخی مستمری بگیران صندوق در روستای دهباشی اعطا شد.
همچنین به مناسبت سالروز میلاد پر نور حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) از بانوان کارآفرین شهرستان هامون با حضور رخشانی نسب فرماندار این شهرستان و مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تجلیل شد.
دفتر کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز امروز در روستای دهباشی شهرستان هامون افتتاح شد تا متقاضیان راحتتر به خدمات این صندوق دسترسی پیدا کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه برنامه های خود در سفر به شمال استان، به زهک رفت و در آیین تجلیل از بانوان این شهرستان شرکت کرد.
همچنین در زهک، دفتر کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور اربابی فرماندار این شهرستان و جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به بهره برداری رسید.
پایان بخش سفر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به شمال استان، بازدید از محل احداث شرکت تعاونی ققنوس پرور در شهر جدید رامشار بود.
این شرکت تعاونی که در قالب طرح پرورش شترمرغ فعالیت خواهد کرد، در مرحله اول در زمینی به مساحت ۵ هکتار و با سرمایه ای بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.
با احداث و راه اندازی این شرکت تعاونی برای ۹۰ نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد می شود.

هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک
هامون تا زهک

انتهای پیام/

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید