اخبار

ایام الله دهه فجر یادآور ایستادگی ملت ایران در برابر اقدامات قدرت های پوشالی

ایام الله دهه فجر یادآور ایستادگی ملت ایران در برابر اقدامات قدرت های پوشالی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، یادآور رشادت ها، ایثارگری ها و ایستادگی مقتدرانه ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در برابر اقدامات مذبوحانه استبداد ستم شاهی و قدرت های پوشالی جهان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با فریادشان آزادیخواهی و استقلال طلبی را در گوش و جان جهانیان طنین‌ انداز کرد.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم به شمار می رود که توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در سراسر منطقه و حتی دنیا تسری بخشد.
رییس کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر استان ادامه داد: چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی را در شرایطی آغاز می‌کنیم که جهانیان مبهوت قدرت، توان و اراده ایران و ایرانی هستند.
 
جهاندیده تصریح کرد: علی رغم فشار‌های مختلف دشمنان میهن عزیز اسلامی از تهدید، فشار اقتصادی و تحریم گرفته تا انواع جنگ‌های روانی و تلاش برای ناامید کردن مردم، ملت غیور ایران تمام دستاویز‌های آنان را با اراده پولادین خود به سخره گرفته و نشان داده اند دیار آرش کمانگیرها، رستم‌ها و تختی‌ها اکنون به دلاورانی از نوع سردار سلیمانی و فخری زاده هایش می‌نازد و دلاوری و مردانگی همواره بر تارک و تاریخ این سرزمین ثبت شده و می‌درخشد.
 
انتهای پیام/
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید