اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛

آموزش و توانمند سازی اولویت مهم در بخش تعاون است

آموزش و توانمند سازی اولویت مهم در بخش تعاون است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: کمیته استانی با نیروهای مسلح در خصوص تبیین موارد مندرج در تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این تفاهم نامه در راستای سیاست های ابلاغی اصل 44 قانون اساسی و منویات مقام معظم رهبری در حوزه توانمندسازی و اشتغال جوانان و همچنین به منظور توسعه بخش تعاون و تحقق اهداف برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی امضا شد و در سراسر کشور پیگیری می شود.
وی خاطر نشان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و مشارکت گروهی، حمایت از مردمی کردن اقتصاد و قرار گرفتن مدیریت و سرمایه در دست نیروی کار و مولد، توسعه اشتغال و کارآفرینی از طریق توانمند سازی، آموزش های مهارتی و تجمیع سرمایه های خرد در قالب تعاونی از جمله اهداف این تفاهم نامه است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه یکی از رویکردهای ما تشویق و حمایت جوانان برای ورود به بخش تعاون با رویکردهای نوآورانه و نوبنیان است گفت: ما از هر فرصتی برای ترویج و تقویت فرهنگ مشارکت پذیری و کارگروهی استقبال می ‌کنیم.
جهاندیده اظهار داشت: در بخش تعاون به دنبال آموزش و توانمندسازی مردم هستیم تا قادر باشند با تجمیع سرمایه‌های خرد خود و تسهلات دولتی در مدل تعاونی به یک خود اشتغالی پایدار دست پیدا کنند.

انتهای پیام/
۶ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید