اخبار

برگزاری جشنواره یلدای کارگری بصورت مجازی در سیستان و بلوچستان

برگزاری جشنواره یلدای کارگری  بصورت مجازی در سیستان و بلوچستان
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: جشنواره یلدای کارگری امسال سی‌ام آذرماه در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سید مهدی امیرجهانشاهی با اعلام این خبر افزود: این برنامه از سوی اداره کل امور ورزشی با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت متبوع همزمان با سراسر کشور در استان با برنامه‌های متنوعی شامل آیین‌ها و سنت‌های شب چله مثل شاهنامه خوانی، بازی‌ها و تفریحات، اجرای موسیقی‌های بومی و محلی و…برگزار می شود.
وی هدف از برپایی این جشنواره ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین خانواده کار و تلاش بیان کرد.
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان شعار جشنواره یلدای کارگری را توسعه ورزش کارگری، پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و اظهار داشت: صیانت و سلامت جامعه کار و تلاش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین کارگران و خانواده‌های آنان بسیار حائز اهمیت است و ما در این جشنواره تلاش می کنیم در شرایط کرونایی حاکم بر جامعه و در بستر فضای مجازی لحظات مفرح و شادی را رقم بزنیم.
امیرجهانشاهی تاکید کرد: هم استانی های عزیز برای اطلاع از نحوه شرکت در جشنواره به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و صفحات این اداره کل در اینستاگرام مراجعه کنند.

جشنواره یلدا کارگری
جشنواره یلدا کارگری

انتهای پیام/

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید