اخبار

پرداخت ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان

پرداخت ۲۳  میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان
مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران سیستان‌وبلوچستان گفت: این بانک امسال در قالب 206 فقره پرونده، ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت کرده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حسین برزگران اظهار داشت: ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیز تسهیلات کرونا به منظور حمایت از تولید و اشتغال به متقاضیان از سوی این بانک تاکنون در استان پرداخت شده است.
وی افزود:  با توجه به بودجه پیش بینی شده ۴۰ میلیارد ریالی این بانک برای متقاضیان ضرر دیده از کرونا، از افرادی که تاکنون نسبت به دریافت تسهیلات اقدام نکرده اند تقاضا می شود به شعب این بانک مراجعه کنند.
مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان ادامه داد: شرایط این وام تا سقف ۱۶ میلیون تومان بدون ضامن و بقیه موارد نیز با پرداخت مناسب پیش بینی شده است.
برزگران با بیان اینکه بانک رفاه کارگران با دارا بودن ۲۷ شعبه فعال در سیستان و بلوچستان دارای ۴۰ هزار مشتری است، گفت: به منظور ارائه خدمات به مردم استان از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و ۷۳۴ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که بیشترین آن با ۱۷۷ میلیارد ریال به بخش صنعت، ۱۰۹ میلیارد ریال بخش کشاورزی، ۱۹۴ میلیارد ریال بخش بازرگانی و۳۵۷ میلیارد ریال بخش مسکن اختصاص دارد.
وی افزود:  همچنین امسال در قالب سه هزار و ۱۱۱ فقره پرونده یکهزار و ۷۴ میلیارد ریال وام ازدواج  پرداخت شد.
مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان گفت: امسال یکهزار و ۳۰۰ میلیارد ریال برای بهزیستی و ۲۷ میلیارد ریال نیز برای اشتغالزایی اداره کار از سوی این بانک درنظر گرفته شده است.
 بیان کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به سیل زدگان سال گذشته جنوب سیستان و بلوچستان تاکنون ۱۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تسهیلات از سوی بانک رفاه در استان پرداخت شده است.

انتهای پیام/
۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید