اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته بسیج
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ متن پیام مهرداد جهاندیده به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
میتوان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. مقام معظم رهبری “مدظله العالی”

تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از  گذشت 40 سال از حیات پر برکت انقلابِ با عظمتِ اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها مشهود است.
بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است. بسیج در اذهان جامعه، الگوی اخلاص، پاکی و فداکاری است و باید حافظ دستاورد‌های اخلاقی انقلاب باشد.
اینک این لشگر متعهد و مخلص خدا که با گذشت سال های ارزشمند و گرانبها پس از تاسیس، با تجربه اندوزی در مسیر خدمت، همانند روزهای حماسه آفرینی هشت سال دفاع مقدس، در دیگر حوزه‌ها از جمله جبهه اقتصادی، شجاعانه و دلاورانه به دفاع از کیان میهن اسلامی مشغول هستند.
در این شرایط برای تقابل با دشمنی که با تحریم های ظالمانه تمام توان خود را علیه کشور و ملت ایران اسلامی بکار بسته است، بیش از پیش نیازمند تفکر بسیجی هستیم، تفکری که مولد یک فرهنگ غنی است، فرهنگ ایثار و شهادت و ازخودگذشتگی.
اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی فعالان این عرصه خصوصا بسیجیان جوانی که با تاسی از پیشکسوتان بسیجی با خلوص نیت به ارایه خدمت می پردازند تبریک عرض می کنم و امیدوارم در سایه همدلی و همراهی تمام نهادهای انقلابی و دستگاه های اجرایی شاهد رشد و بالندگی میهن عزیزمان ایران باشیم.

انتهای پیام/

۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید