اخبار

افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان
با حضور عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اصحابی معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید و موهبتی استاندار، اولین مجموعه آب درمانی استان در زاهدان به بهره برداری رسید.
 به گزارش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛  علی اصحابی معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید کشور در مراسم افتتاح این طرح گفت: این مجموعه آب درمانی برای فعالیت خود، میزان 250 میلیون تومان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید دریافت کرده که از محل تفاهم نامه این صندوق با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شده است.
وی افزود: یکی از اهداف این تفاهم نامه، توسعه بازار کار است، به همین منظور کسب وکارهای نوین و  مشاغلی که برای ارائه خدمات به قشر مختلف جامعه فعالیت دارند، تسهیلات ارائه  می شود که در سیستان و بلوچستان این گونه طرح ها به خوبی حمایت شده است.
نجمه بندانی فیزیوتراپیست و مدیر این مجموعه آبی هم گفت: پیش از این برای بیمارن بخصوص افرادی که دچار ضایعه نخاعی شدند، برای درمان و تسکین درد از روش های محدودی استفاده می شد که با راه اندازی این مجموعه، این بیماران می توانند با بروز ترین تجهیزات آب درمانی، معالجعه شوند.
وی گفت: این مجموعه در سه طبقه شامل سالن آب درمانی با چهار استخر مجزا، سالن بدن سازی با تجهیزات کامل و سالن ورزش های هوازی راه اندازی شده است.

انتهای پیام/
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید