اخبار

کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد

کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد
جمعی از مدیران و معاونان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های وابسته در سفر به شمال سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از طرح‌های مختلف این منطقه، بر لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات واحد‌های تولیدی صنعتی در این خطه از کشور تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حجت اله میرزایی، معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان این بازدید ها گفت: سرمایه گذاری از طریق صندوق بازنشستگی کشور و اعطای تسهیلات برای رونق بیشتر تولیدات منطقه در دستور کار است.
وی گفت: توسعه اشتغال در مناطق روستایی از اولویت های مهم وزارت متبوع به شمار می‌رود.
در ادامه معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت های شمال استان بسیار زیاد است و با تمرکز بر آنها می توان فرصت‌های اشتغالزایی را در این منطقه افزایش داد.
عیسی منصوری افزود: کارخانه آرد شمال استان که در شهرستان نیمروز واقع شده است، به علت کمبود بودجه تعطیل شده بود که با مساعدت این وزارتخانه کسری بودجه آن جبران شد و به زودی به چرخه تولید باز می گردد.
گفتنی است: معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران سازمان ها و شرکت های وابسته به این وزارتخانه در سفری  دو روزه به سیستان و بلوچستان، ضمن بازدید از طرح های توسعه ای استان، در نشست های تخصصی با مسئولان استانی شرکت کردند.

انتهای پیام/
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید