اخبار

همایش یاران روستا ۱۵ مهر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

همایش یاران روستا ۱۵ مهر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان گفت: همایش «یاران روستا»۱۵ مهر همزمان با روز روستا و عشایر برای پاسداشت افراد و سازمان‌های دارای نقش در بهبود کیفیت زندگی روستاییان این استان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امان الله شاقوزایی اظهارداشت:  فقرزدایی و رفاه، ظرفیت‌سازی و توانمندسازی، کارآفرینی و اشتغال، حمایت‌های معیشتی و اجتماعی، حفاظت از محیط زیست روستایی، محرومیت زدایی، ارتقای شاخص سلامت و ارتقای سطح زیست‌پذیری روستاها از مهمترین محورهای همایش "یاران روستا" است.
وی افزود: افراد و سازمان‌ها بویژه فعالان حوزه صنایع دستی و گردشگری که در جهت محرومیت زدایی و کاهش فقر تلاش کرده‌اند در قالب محورهای مذکور گزارشی از طرح‌های خود در قالب فایل PDF همراه با مستندات؛ شامل فیلم و عکس را تا پایان شهریور سالجاری به نشانی roozeroosta @gmail.com  ارسال کنند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان ادامه داد: تاکنون بیش‌از ۳۷ هزار خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار دارند و جامعه هدف این صندوق کشاورزان، روستاییان، عشایر، ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت و کشاورزان فعال در حوزه شهرها هستند.
شاقوزایی افزود: خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در چهار بخش عمده شامل بازنشستگی، از کار افتادگی، فوت و نقل و انتقال سوابق به صورت بلندمدت است.

انتهای پیام/
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید